Делегація Узбецького державного університету фізичної культури і спорту

28 листопада Навчально-науковий олімпійський інститут відвідала делегація Узбецького державного університету фізичної культури і спорту, яку очолив професор кафедри теорії спорту Університету, науковий консультант НОК Узбекистану Фікрат Керімов. У зустрічі взяли участь директор НДІ фізичної культури і спорту Рашид Маткаримов; директор центру науково-методичного забезпечення, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з фізичної культури і спорту при Міністерстві фізичної культури та спорту Республіки Узбекистан Ілхомджон Тусуналієв; керівник міжнародного відділу Узбецького державного університету фізичної культури і спорту Хабібжон Бойматов; директор ННОІ НУФВСУ, президент Олімпійської академії України, віцепрезидент НОК України професор Марія Булатова та директор Центру підвищення кваліфікації та перепідготовки НУФВСУ Володимир Томашевський.

Під час зустрічі гості ознайомилися з діяльністю ННОІ НУФВСУ та Олімпійської академії України. В рамках візиту  обговорювалися питання співробітництва у сфері наукових досліджень галузі олімпійського спорту та олімпійської освіти.

Свої враження від візиту та теплі побажання щодо подальшої роботи професор Фікрат Керімов залишив у книзі почесних гостей ННОІ НУФВСУ.