Blog

Директор Навчально-наукового олімпійського інституту бере участь в 16-й сесії Міжнародної олімпійської академії для директорів Національних олімпійських академій

З 11 по 17 вересня 2020 року в режимі онлайн проходить щорічна сесія Міжнародної олімпійської академії для директорів Національних олімпійських академій, в якій бере участь директор Навчально-наукового олімпійського інституту – Марія Булатова.

Програмою передбачено лекції від провідних спеціалістів галузі: Ян Бріттейн (Велика Британія), Альберто Карріо (Іспанія), Мікі Матенсон (Японія), Віталій Мельніков (Росія), Александр Местре (Португалія) та ін.

Також, сформовано робочі групи за наступними темами – «Олімпізм та гуманізм» та «права людини в олімпійській освіті».

Кожного дня роботи сесії підіймаються важливі глобальні питання, які в умовах сьогодення стоять особливо гостро не лише в Міжнародному олімпійському русі, але й у світі.